Iekārtosim sev ģimenisku „ligzdiņu”

pilsetiņš

Agrāk vai vēlāk katrai ģimenei pienāk laiks ieviest dzīvē korekcijas. Kāzas, bērni, vēl bērni, mājdzīvnieki, lielāks auto, vairāk mantu… Rodas nepieciešamība pēc lielākas dzīves telpas. Ja sākumā bija itin ērti divatā dzīvot kaut vienā istabiņā, ar laiku sāk prasīties pēc lielākas dzīves telpas.

Nekustamā īpašuma tirgus – atvērts visiem!

Nekustamais īpašums – tas nebūt nav TIK dārgi, kā vairums iedomājas. Protams, cenu nosaka daudzi un dažādi aspekti. Piemēram, vienistabas dzīvokli Rīgā var iegādāties līdzīgā cenā kā pamatīgu māju Preiļos. Tātad, pirmais, kas ir būtiski – kur vēlaties iegādāties savu īpašumu. Ja esat izteiks pilsētas cilvēks, noteikti vēlēsities dzīvot dzīvoklī. Tas šķiet tik ērti – māja nav jākurina, ūdens no pilsētas, tāpat kā citas komunikācijas. Tomēr, kopumā skatoties uz nekustamā īpašuma tirgu, jāatzīst, ka tas ir atvērts ik vienam interesentam. Ir iespējams iegādāties ļoti izdevīgus īpašumus par zemām cenām un tai pat laikā paskatoties dziļāk – neiedomājami dārgus un šikus!

Lokācija – lai viss pa rokai.

Ja esat nolēmuši pirkt dzīvokli (vai vēlaties īrēt), noteikti esat izskatījuši neskaitāmus sludinājumus. Vispopulārākā vietne, kur cilvēki vēl aizvien meklē sludinājumus ir ss.lv ar savu plašo piedāvājumu. Tāpat nekustamo īpašumu labprāt skatās citās vietnēs – kas specializējas TIKAI uz šāda veida sludinājumiem.  Vai esat pamanījuši kādu kopīgu īpašību praktiski visiem sludinājumiem? Gandrīz vienmēr tiek uzskaitīts, kas atrodas tuvākajā apkārtnē, kāda ir lokācija. Ģimenes cilvēkiem vienmēr ir svarīgi, vai blakus atrodas bērnudārzs, skola, vidusskola. Tāpat svarīgi ir arī tas, vai būs kur izdevīgi novietot savu auto – maksas vai bezmaksas autosstāvvieta, pazemes autostāvvieta un citas opcijas.

Ja vien jūsu bērni negrasās mācīties tālmācības vidusskolā, noteikti meklējiet mājokli, kuram tuvumā būtu skola. Pat ja šobrīd jūsu bērni vēl ir mazi, domājiet par nākotni! Pēc gadiem, kad kļūs aktuāls jautājums par skolas apmeklējumu – vai atkal mainīsiet dzīvesvietu? Nekustamais īpašums parasti ir kārtīgi izvērtēts pirkums, pārdomāts un uz visu mūžu. It īpaši tad, ja izdevies iegādāties īpašumu kādā ļoti izdevīgā vietā. Kas zin, cenām mainoties, iespējams, varat vēl būt pamatīgi ieguvēji! Nekad nevar zināt, vai neatgriezīsies nekustamo īpašumu treknie gadi. Ja naudas ir pietiekoši, palūkojiet pēc kāda izdevīga pirkuma, ko pēcāk varat pārdot dārāk. Vai apdomājiet iespēju izīrēt iegādāto īpašumu. Piemēram, mājiņu Saulkrastos. Vasaras sezonās šādas mājiņas ir uz izķeršanu!