Kā kontaktlēcas var uzlabot Tavu dzīvi

Brilles vai kontaktlēcas? Ko izvēlies Tu? Ja līdz šim savai redzes korekcijai esi izvēlējies brilles, tad gribam pastāstīt par ieguvumiem, ko Tavā ikdienā varētu ienest kontaktlēcas.

Kontaktlēcas ir mūsdienīgs un efektīvs redzes korekcijas līdzeklis, kas apvieno izcilu redzes korekciju ar maksimālām ērtībām.

Dzīvo aktīvu dzīvesveidu!

No cik daudzām aktivitātēm un sportiskām nodarbēm Tu atsakies tikai tāpēc, ka ar brillēm to darīt nav ērti un droši? Jā, visticamāk, ka no daudzām. Lēcas ir ideāls risinājums tiem, kuri grib būt aktīvi un baudīt dzīvi, nedomājot par to, vai tas ir savienojams ar briļļu nēsāšanu.

Beidzot vari sākt skriet, spēlēt basketbolu, apmeklēt karatē nodarbības, darīt vienalga ko citu, ko vien vēlies, jo ne jau redzes korekcijas līdzeklim ir jānosaka, kādam būtu Tavam dzīvesveidam.

Aktīva ikdiena ir ieguvums gan ķermenim, gan prātam, jo tādā veidā ilgtermiņā tiek uzlabota veselība, notiek atbrīvošanās no stresa, noguruma, negatīvām emocijām.

Vairs nekādu saplēstu briļļu!

Ja Tu brilles nēsā jau kopš skolas laika, tad, visticamāk, Tavā kontā ir nevienas vien saplēstas brilles. Kas ar tām notiek? Tās nejauši nokrīt, kāds tām uzsēžas, pa nakti kaķis tās nogāž no skapīša utt. Ar brillēm var notikt visneiedomājamākās nelaimes. Trakākais jau ir tas, ka jaunas brilles izmaksā tiešām dārgi. It īpaši tad, ja ir vēlme nēsāt arī modernas un ērtas brilles.

Izvēloties kontaktlēcas, par to visu vari aizmirst. Nebūs nemitīgi jādomā, kur ir brilles, ka tik tās netiek traumētas. Lēcas pa dienu ir jums acīs, bet pa nakti tās tiek glabātas noslēgtā uzglabāšanas konteinerā. Ja izvēlies vienas dienas lēcas, tad par tām vispār nav jāsatraucas, jo pēc izņemšanas tās tiek izmestas atkritumos, bet nākamajā diienā ņemts jauns un sterils lēcu pāris no iepakojuma.

Neierobežo savu izskatu ar brillēm!

Tev patīk, kā izskaties ar brillēm? Visticamāk, ka esi vienkārši pieradis pie tā, ja brilles nēsā jau gadiem. Tojos īsajos brīžos, kad noņem brilles, liecies sev svešs cilvēks? Tā tam nevajadzētu būt, jo patiesībā jau tas ir Tavs dabas dotais izskats. Brilles tajā neietilpst. Un tām nevajadzētu diktēt to, kā Tu izskaties.

Nēsājot kontaktlēcas, Tev ir brīva izvēle veidot savu vizuālo tēlu tādu, kādu vien vēlies. Protams, ja brilles iederas izvēlētajā stilā un koptēlā, tad vari izmantot arī tās, bet, lai tā ir tava apzināta izvēle.

Laika apstākļi neietekmēs Tavu acu komfortu!

Lietus, aukstums, migla un citi laika apstākļi var ietekmēt to, cik labi redzi caur brillēm. Tās bieži aizsvīst, it īpaši, kad ienāc telpās no āra vai izej ārā. Tad vienmēr pa rokai vajadzīga briļļu tīrāmā lupatiņa, lai atgūtu skaidru skatu uz pasauli. Vai tas nav apgrūtinoši?

Kontaktlēcas un to sniegtā attēla kvalitāti laika apstākļi neietekmē. Vari pilnībā izbaudīt jebkuru gadalaiku jebkurā diennakts stundā.
Vai izdevās tevi ieinteresēt uzzināt vairāk par kontaktlēcām, to lietošanu un priekšrocībām? Ienāc https://www.lensor.eu/, uzzini vairāk un iegādājies savas jaunās lēcas!