Nekustamā īpašuma izsoles

nekustamais ipašums

Tie, kas ikdienā interesējas par nekustamā īpašuma cenām un pašiem īpašumiem noteikti ir saskārušies arī ar izsolēm. Jo tieši nekustamā īpašuma izsoles ir īstā vieta, kur iegādāties īpašumus par neparasti zemām cenām un nebaidoties no krāpniecības vai uzskrūvētiem procentiem, kas jāmaksā aģentiem.

Ja vēlaties iepazīties ar izsolēm, sākumā pavisam noteikti jāatrod uzticama vietne, kurā tām sekot līdzi. Pati populārākā un drošākā – Latvijas Vēstnesis. Tā ir vieta, kur tiek publicēta visa oficiālā informācija ne tikai par izsolēm, bet arī mantas atsavināšanu, laulībām, to šķiršanu, mantojumu lietām un pieprasījumiem. Šeit atradīsiet arī informāciju par to, ja tiek meklēti mantinieki, tāpēc ieskatieties gan ik pa laikam, mazums jums ir kāds radinieks, par kuru līdz šim nenojautāt.

Ja ir pieņemts lēmums nekustamo īpašumu pārdot izsolē, tad tur vairs neko mainīt nevar. Īpašniekam, visbiežāk, vairs nav iespējas samaksāt kredītu, banka atsavina viņa īpašumu.

Protams, izsole nozīmē – kurš solīs vairāk. Izsoles lapā ir norādīta sākumcena. Tomēr neraizējieties, reālā situācija ir tāda, ka pircēji nestāv rindā uz šiem īpašumiem. Lielākā daļa no tiem stāv izsolē gadiem ilgi un netiek pārdoti. Kāpēc? Jūs taču redzat kāda ir situācija valstī – cilvēkiem nav naudas, nav par ko samaksāt savus kredītus, kur nu vēl iegādāties jaunus īpašumus.

Tāpat, ja esat noskatījis kādu īpašumu un banka jums ir ar mieru dot kredītu šim pirkumam, jūs varat pretendēt uz to summu, kas sākotnēji norādīta kā sākuma summa. Ja ir uzsākta dokumentu kārtošana ar banku, neviens vairs jūs nevar pārsolīt – darījums ir drošs.

Tāpat jums nav jābaidās no procentiem, kas parasti jāmaksā nekustamā īpašuma aģentiem par pakalpojumu. Šeit nav aģentu. Izsole ir drošs darījums un tiek veikta ar bankas starpniecību.

Izsoles ir drošs un ļoti izdevīgs veids kā iegādāties ne tikai nekustamo īpašumu, bet arī kustamo. Izsolēs tiek piedāvāts viss, ko cilvēki pērk kredītā un nespēj apmaksāt – mašīnas, laivas, jahtas, zemes gabali, pirtis utt.

Protams, izsolē nenopirksiet zobu implantus vai televizoru. (Zobu implanti http://www.apinesklinika.lv/). Izsoles ir domātas vērtīgām mantām. Un visam ir jāprot pieiet ar humoru, mīļie!

Ieskatieties Latvijas Vēstnesis mājaslapā, lai uzzinātu par aktuālajiem paziņojumiem un izsolēm kā arī to kārtību un noteikumiem. Kas zina, varbūt jūsu īpašums jūs jau gaida!