Nekustamais īpašums — ķīla aizdevumam

nekustamais īpašums

Domas par to, kur iegūt finanses savām vajadzībām, noteikti ir daudziem cilvēkiem. Un tad nu katrs situācija risina tā, kā saprot un māk. Izmanto to informācija, kas ir pieejama. Viens no salmiņiem, pie kā ķeras šādās situācijās, ir ātrie kredīti. Tomēr tas ir riskantas solis, jo var apdraudēt finansiālo stabilitāti. Tāpat ātrie kredīti ne vienmēr var piedāvāt pietiekami lielas naudas summas. Tās arī ir jāatdod ar ne visai izdevīgiem nosacījumiem. Lielākoties ir jāatdod visa summa uzreiz. Un tas nav vienkārši izdarāms, tāpēc kredītņēmēji nonāk neapskaužamā situācijā.

Jāizvēlas prātīgākais risinājums

Ja nu kredīta noformēšana ir vienīgais reālais veids, kā iegūt vajadzīgo naudas summu, tad vajadzētu izvēlēties tādu pakalpojumu, kas ir visatbilstošākais situācijai, lai vēlāk šīs kredītsaistības nekļūtu par nepanesamu apgrūtinājumu.

Viens no saprātīgiem risinājumiem ir noformēt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Tādā veidā var iegūt lielāku naudas summu savām vajadzībām, bet tajā pašā laikā arī aizdevumu atmaksāt saprātīgā termiņā un ar ienākumiem atbilstošiem maksājumiem. Nekustamais īpašums savā ziņā ir kā drošības garants, ka jebkurā situācijā varēs piekļūt finansēm, ko nodrošina īpašuma ieķīlāšana.

Ja ir stabila darba vieta un ienākumu apjoms, tad šādas saistības nav nekāds drauds, jo maksājumu apjoms līgumā parasti ir atbilstošs, lai tos varētu segt. Ar nekustamā īpašuma ķīlu var saņemt aizdevumu, kas ir tuvu īpašuma tirgus vērtībai, bet var arī izvēlēties mazāku summu, ja vajadzības nav tik apjomīgas. Tāpēc vajadzētu atbildīgi izvērtēt nepieciešamību pēc naudas līdzekļiem, lai kredīts netiktu noformēts tikai mirkļa iegribu īstenošanai, jo jāatmaksā jau būs vienalga.

Veselības problēmas jārisina nekavējoties

veselība

Viena no neatliekamām vajadzībām, kas var prasīt diezgan daudz naudas, ir veselības. Ja ir nepieciešama operācija vai ārstēšana, ko neapmaksā valsts. Vai arī rinda uz valsts apmaksātu pakalpojumu ir neiedomājama, tad nekas cits neatliek, kā ātri meklēt pašiem līdzekļus veselības vai pat dzīvības glābšanai.

Situācijā, kad diezgan steidzami bija vajadzīga nauda estētiskai sejas un zobu atjaunošanai, bija nonākusi arī Linda. Viņa pēc avārijas bija piedzīvojusi varākas operācijas. Traumas bija smagas. Un bija zaudēts dabas dotais skaistais smids. Bet par tādām lietām jau slimnīcās ārsti nesatraucas, vairāk koncentrējas uz dzīvības glābšanu, kas ir pareizi. Bet Linda nevarēja iedomāties, kā turpinās savu dzīvi, kā ies uz darbu un atgūs pašapziņu, ja spogulī redz pretī sievieti, kurai trīsdesmit gadu vecumā nav gandrīz puses zobu.

Tāpēc viņa pati apņēmās ātri rast tam risinājumu. Vēl būdama slimnīcā izmantoja datoru, lai internetā meklētu informāciju par zobu atjaunošanu, arī uzzināja, ka labākais risinājums ir zobu implanti. Tikai skaidrs, ka zobu implanti nemaksā maz. Zobu implantēšana ir ilgs un arī sarežģīts process, tāpēc tam arī ir augstas izmaksas.

“Man šķita, ka nevarēšu īstenot šādu sapni. Zobu implanti izklausījās kā ideāls risinājums. Bet nauda…, tās vajadzēja diezgan daudz. Bet tad internets man pats visu laiku meta priekšā reklāmas no zobārstniecībām. Tā jau strādā Google reklāma, ka seko tam, ko cilvēki raksta meklētājā. Un šajā reizē Google reklāma bija mana veiksme, jo es ieraudzīju, ka cienījama klīnika, kuras Google reklāma parādījās uz datora ekrāna, man vajadzīgos pakalpojumus piedāvā ar divdesmit procentu atlaidi. Bet vajadzēja ātri atrast naudu. Un pēc konsultācijas ar dažiem zinošiem cilvēkiem izlēmu, ka kredīts ar dzīvokļa ieķīlāšanu ir prātīgākais risinājums. Kredītu varēju atmaksāt vairāku gadu laikā ar nelieliem ikmēneša maksājumiem,” tā par savu situāciju stāsta Linda, kura nu jau ir tikusi pie skaista smaida un aizmirsusi nepatīkamos pārdzīvojumus, ko sagādāja autoavārija.

Vispār jau internets labu piedāvājumu meklēšanā ir ļoti noderīgs, jo tur ātri un koncentrētā veidā iegūstama informācija. Un Google Adwords reklāma jau veidota tā, lai atrastu tieši tos cilvēkus, kuriem interesē konkrētā informācija. Šajā gadījumā Google reklāma Lindai palīdzēja nepalaist garām labu piedāvājumu, kas ļāva ietaupīt diezgan daudz naudas, līdz ar to nekustamo īpašumu varēja ieķīlāt par mazāku summu, kas nozīmē arī mazāku parādu.