Sigulda – pilsēta, kurā IR ko darīt!

sigulda

Bieži vien spontānās idejas ir pašas labākās tad, kad nevar izdomāt – ko šodien darīt… Ja jums ir atvaļinājums un pēkšņi liekas, ka laiks tiek izmantots nelietderīgi, jāsāk plānot, kurp doties, lai dienu pavadītu ar prieku. Ja esat Rīgā, tad skaidrs – šeit vasarās ir karsti un smacīgi, visi ceļi, kas ved uz jūru ir sastrēgumos tīti un neizbraucami. Rīgā darīt NAV ko.

Bet mums ir pilsēta tepat blakus, kurā vienmēr atradīsies ko darīt, vienmēr atradīsies labākās pastaigu takas, skaistākās ainavas un interesantākās izklaides. Tā ir SIGULDA – viena no skaistākajām pilsētām Latvijā, neapšaubāmi.

Sigulda ir pilsēta, kas bagāta ne tikai ar savu unikāli skaisto dabu un skatiem, bet arī ar kultūru. Tā ir pilsēta, kas izveidota gudri – apvienojot jau to, ko daba devusi ar to, ko cilvēks var sniegt savai pilsētvidei. Tā ir kopta vieta, kuru kā galamērķi saviem ceļojumiem izvēlas ne tikai latvieši, bet arī ārzemju tūristi.

Siguldā allaž risinās kāds kultūras pasākums. Siguldas pilsdrupu estrādi ik pa laikam ieskandina kāds koncerts.

Interesanti, ka 2017.gads Siguldā ir samērā tematisks – šis gads veltīts gastronomijai. Ja jums interesē labs ēdiens un garšo kārtīgi paēst – dodieties ceļā!

“Šī ir ne tikai mūsu iespēja pievērst uzmanību Rīgas un Gaujas reģiona restorāniem un kvalitatīvajām izejvielām, bet arī parādīt mūsu lielāko garšas vērtību – tuvību dabai. Salīdzinot ar citām pasaules tautām, latvieši joprojām dodas sēņot, medīt un zvejot. Par godu šai tradīcijai koncepts “Ar dabu šķīvī” šogad priecēs ne tikai Rīgā, bet arī Siguldā un visā Gaujas reģionā, dodot iespēju uzņēmējiem veidot sadarbību, attīstīt pieredzi un veicināt ekonomisko izaugsmi” – stāsta “Siguldas Attīstības aģentūra” direktore Laura Skrodele. /Avots – Sigulda.lv/

Tāpat Sigulda ir labākais mērķis aktīvās atpūtas cienītājiem. Izmantojiet iespēju baudīt izcilu skatu uz Gaujas senleju no putna lidojuma, kā arī gūt neaizmirstamas izjūtas – braucienā ar zipline “Zērglis” pa gaisa trošu vagoniņa ceļu! Tāpat Siguldā iespējams izbraukt ar pašu vagoniņu, doties pa īpašām trasītēm kokos un baudīt lieliskus skatus garās pastaigās.

Sigulda – tās ir atpūtas mājas. Ziedu piegāde un ceļojums uz Latvijas skaistāko pilsētu – lūk, tas jums ir nepieciešams, lai iepriecinātu šodien kādu sev tuvu cilvēku.