Telpas uzņēmējdarbībai

noliktavas-telpas-biznesam

Kad esat uzsākuši savu biznesu, loģiski, ka jāmeklē atbilstošas telpas. Vienalga, vai tās būs ofisa telpas vai kāda noliktava – var nenākties viegli atrast sev piemērotu variantu.

Ja jūsu bizness ir riepu tirdzniecība (https://www.riepubaze.lv/), tad jums pavisam noteikti vajadzēs kādu noliktavu. Ja riepu tirdzniecība notiks skaistās, labiekārtotās telpās, kur vēlaties izvietot recepciju un TV, jums tapat vajadzēs telpas, kur glabāt riepas. Riepu tirdzniecība var būt ienesīgs bizness, bet ko darīt, ja telpu īre ir ļoti dārga? Varbūt telpas iegādāties? Bet cik gan tas būs izdevīgi.

Šeit ir jāparēķina ilgtermiņā. Vai neatmaksājas labāk iegādāties kādas noliktavas telpas glabāšanai, toties pati riepu tirdzniecība notiktu citās telpās – īrētās. Pat tad, ja jūsu bizness būs riepu tirdzniecība internetā, jums vajadzēs glabāšanas telpas.

Ir iespējams pameklēt izdevīgus piedāvājumus mūsu pašu vietējos sludinājumu serveros. Šad tad gadās uziet kādu izdevīgu nomas piedāvājumu. Riepām, piemēram, pilnīgi pietiktu ar parastu angāru. Iespējams, kāds paziņa izīrē garāžu – ja preces nav gaužām daudz, pietiktu arī ar tik lielu telpu!

neliels-ofissJa vēlaties iekārtot skaistu ofisu savam uzņēmumam, atkal jāķeras pie īres sludinājumiem. Rīgā tiek izīrētas ļoti daudz un dažādas ofisu telpas ik vienā nostūrī. Šeit būtiski būs – atrašanās vieta. Ja jūs vēlaties ofisu klusajā centrā, Vecrīgā vai kādā jaunā biznesa ēkā, rēķinieties, ka cenas būs samērā kosmiskas… Tomēr, ja varat pieļaut domu par mazu birojiņu kaut kur Purvciemā, šeit cenas būs vismaz uz pusi zemākas!

Protams, jāizvērtē visi plusi un mīnusi. Jāsaprot, ka ofisa atrašanās vieta ietekmēs klientu plūsmu un apmeklētību. Vieglāk ir atrast un apmeklēt ofisu, kas atrodas brīvi pieejamā vietā, kur var novietot savu auto un citi bonusi.

Ik pa laikam gadās uzdurties arī samērā specifiskām telpām, kas paredzētas uzņēmējdarbībai. Kā piemēru varu minēt lauksaimniecības telpas, fermas un staļļus. Šad tad ir redzēts, ka tiek pārdots stallis kopā ar visiem tajā esošajiem zirgiem – pilnīga atteikšanās no esošās saimniecības, tās likvidēšana. Vai šādām saimniecībām atrodas gatavi pircēji? Protams! Latvieši ir darbīgi ļaudis, kam rokas aug no pareizās vietas, viņi iegādājas, izkopj un darbojas tālāk.

Ja runājam par telpām priekš uzņēmējdarbības, īpaši gribas uzslavēt meitenes, kuras izmācījušās par manikīrēm un skropstu meistarēm, par masierēm un citus amatus. Viņas lieliski prot ierīkot telpas savai darbībai pašu mājās. Tas nozīmē, ka nav jāmaksā īre saloniem par telpu izmantošanu. Pati esi sava laika noteicēja un priekšniece – meitenes malaces.

Tāpat daudzi cilvēki lieliski izmanto savas mājvietas, lai darbotos. Piemēram, amatnieki. Cilvēki, kas darbojas savā dzīves telpā, iekārtojuši savu darba telpu un darbojas. Nekādas īres maksas, nekādu noteikumu – tu strādā pie sevis, pats esi boss, tava istaba ir labākais ofiss.

Ja meklējat īres telpas savai uzņēmējdarbībai, izmantojiet interneta meklētāju – jūs sapratīsiet, ka izvēle ir gana plaša. Protams, savu daļu paņems mākleri, bet ja vēlaties kvalitatīvas telpas, jums tas nebūt netraucēs.

Telpas noteikti vēl vajadzēs iekārtot, remontēt, ieviest savu tehniku. Tas viss maksās krietnu naudu. Apdomājieties kārtīgi, vai nav kāds lētāks un ekonomiskāks variants, kur uzsākt savu biznesu. Iespējams, jums uzreiz nav nepieciešams ofiss, sākt darbību ar arī no mājām. Apdomājiet visus plusus un mīnusus, sarēķiniet ne tikai nomas maksas, bet arī komunālos maksājumus un citus izdevumus!