Veselība vai skaistums — kas svarīgāks?

veseliba

Lai gan šādam jautājumam nevajadzētu radīt nekādas neskaidrības, jo atbilde ir loģiska, tomēr tik daudzās situācijas diemžēl tiek pieņemti lēmumi par labu skaistumam, nevis veselībai. Veselība ir kaut kas tāds netverams, uzreiz nesajūtams, arī sliktās sekas bieži vien nav uzreiz izbaudāmas. Tāpēc ir doma — kas gan tur traks, tā būs skaisti, izskatīšos labi. Bet, kā tas vēlāk var atspēlēties uz veselību, par to domāšu rītdien.

Visbiežāk šajā ziņā grēko sievietes, jo viņām jāizjūt milzīgs sabiedrības un modes industrijas radīts spiediens par to, kāda tad ir skaista sieviete, kādai viņai vajadzētu izskatīties, kas atbilst standartiem.

Viena no problemātiskām jomām ir uzturs

Nav retums, ka pat jaunas meitenes un arī sievietes pakļauj sevi stingrām diētām, atsakās no veselām uzturvielu grupām, ne ar ko citu tās neaizstājot. Īsā periodā tas neko traku nenodarīs, jo organismam ir savas rezerves, bet ilgtermiņā, mokot sevi ar dažādām drastiskām dieātām, tiek sabojāta vielmaiņa, atstātas graujošas sekas uz iekšējiem orgāniem, var rasties arī psiholoģiskas problēmas.

Rūpes par ādu — vairāk dekoratīvas, nevis kopjošas

Ko tik dzīves laikā nenākas izciest sievietes ādai! Uz tās tiek lietoti dažādi kosmētikas līdzekļi, krēmi, metodes, lai likvidētu matiņus, pumpas, celulītu un ko tik vēl ne. Āda ir ļoti jutīgs orgāns, kas reaģē uz visu, kas notiek organismā. Galu galā tas var vainagoties ar dažādām ādas problēmām, ko pēc tam risina pat dermatologs.

Vēloties skaistu iedegumu, dāmas nesaudzīgi metas uz solārijiem un guļ stundām pludmalē. Tas tiešām neiet kopā ar sevis mīlēšanu, jo āda no tā ļoti cieš. Tagad arvien pieaug izplatība ar melanomu. Tieši solārijs un sauļošanās rada paaugstinātu risku. Reti kurš pievērš uzmanību savu dzimumzīmju veselībai. Pēc vasaras noteikti būtu jāapmekle dermatologs. Dzimumzīmes, kas ir aizdomīgas vai traucējošas, var likvidēt, lai neveicinātu ādas slimību riskus.

Vairāk par dzimumzīmju pārbaudīšanu un noņemšanu ar lāzeru var uzzināt:

http://eraesthetic.lv/pakalpojumi/dzimumzimju-nonemsana.